KONST / Litografier / Färglitografi 14378388
nr 1437 8388
Corneille
(1922-2010), Belgien
Signerad, numrerad 40/120, daterad -82, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 40x27,5
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:47:16
13/12 18:07:19
Corneille
Läs mer om Corneille